KONST / Litografier / Färglitografi 16143409
nr 1614 3409
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Stockholmsmotiv med Af Chapman. Signerad, numrerad 52/310. Färglitografi, bildmått: 29x42 cm, yttermått inklusive ram: 49x59 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:17:33
15/4 23:00:53
100 kr
21/4 01:27:44
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren